PROTIPOŽÁRNÍ SYSTÉMY

Do protipožárních systémů zahrnujeme:

 • Lineární, teplotní a kouřové hlásiče
 • Světelné a zvukové signalizace
 • Detekce úniku plynu
 • Požárně bezpečnostní zařízení (např. přídržné magnety, odvětrání, zhášecí zařízení apod.)
 • Přenosová zařízení, přivolání obsluhy s možností napojení přímo na HZS
 • Autonomní požární hlásiče
 • Domácí a evakuační rozhlasy
 • Jednoduché konvenční systémy EPS
 • Analogové systémy EPS (rozsálnější sofistikované systémy)

Individuální přístupy a nabídky přímo dle Vašich požadavků, jsou u nás samozřejmostí. Ke každému problému se snažíme přistupovat s maximální odpovědností a vstřícností směrem k Vám, našim zákazníkům a pokud je to možné, navrhnout vždy více řešení, pro možnost výběru.

Jak postupujeme, když nás kontaktujete?

 1. Seznámení se s Vašimi požadavky
 2. Návrh vhodných řešení
 3. Vypracování přehledné nabídky s podrobným položkovým rozpočtem
 4. Provedení instalace dle dohodnutého časového harmonogramu
 5. Předání a kontrola provedení
 6. Následný záruční a pozáruční servis, kontroly a revize vlastních příp. i převzatých systémů

Poo každého máme řešení! Vyzkoušejte nás a objednejte si nezávaznou, bezplatnou nabídku.

POPLACHOVÉ SYSTÉMY

POPLACHOVÉ SYSTÉMY

Elektrická zabezpečovací signalizace nabízí ochranu osob i majetku včasnou signalizací neoprávněného vniknutí cizích osob. Dalším podstatným prvkem je kontrola prostředí při požáru, úniku plynu či zaplavení nebo přivolání pomoci v tísni. Narušení je signalizováno vizuálním a akustickým signálem v místě objektu a následně jsou informace zaslány na hlídací agenturu či mobilní telefony definované uživatelem. Doplňkovou funkcí je možnost vzdáleného ovládání světel, topení či klimatizace přes mobilní telefon.

Používejte svůj dům chytře a zároveň mějte Váš majetek pod kontrolou, kdykoliv jste pryč.

PROTIPOŽÁRNÍ SYSTÉMY

PROTIPOŽÁRNÍ SYSTÉMY

Elektrická požární signalizace slouží k přesné lokalizaci místa vzniku požáru a následně upozorní oblsuhu na nutný zásah. Následně ovládá ostatní požárně bezpečnostní zařízení zajišťující rychlou a bezpečnou evakuaci. Současně předá zprávu o požáru na hasičský záchraný sbor a zajistí tak včasný protipožární zásah o kterém informuje uživatele objektu prostřednictvím GSM sítě.

S naším řešením, v případě požáru minimalizujete škody na majetku a zdraví. V dlouhodobém horizontu pravidelnými servisními zásahy z naší strany, můžete mít klidný spánek i do budoucna.

KAMEROVÉ SYSTÉMY

KAMEROVÉ SYSTÉMY

Kamerové systémy jsou dnes již běžnou součástí našich životů. Chrání naše domy, auta, zdraví a jiné zájmy před vandaly, podvodníky a zloději. Poptávka po těchto systémech přinesla i pozitivní vývoj cen ve prospěch koncového zákazníka. Pokrok technologie velmi zjednodušil ovládání a údržbu systému a zpřístupnil vzdálenou kontrolu kamer přes PC, tablet či mobilní telefon.

V kombinaci s poplachovým a protipožárním systémem zajišťuje komplexní bezpečnostní řešení a minimalizuje náklady na falešné výjezdy.

KONTROLA VSTUPU

KONTROLA VSTUPU

Pomocí jediného identifikačního media jako jsou číselné kódy, klíčenky, karty nebo otisk Vašeho prstu můžete projít celou budovou. Odpadají Vám tak starosti spojené se svazky klíčů a jejich ztrátou a díky el. zámkům budou Vaše dveře vždy zamčeny. Systém EKV nabízí individuální úrovně přístupů, nahlížení do historie průchodů s možností využití kontroly docházky.

Klíče jsou dnes již přežitkem! Používánim chytrých elektronických systémů jednoduše nastavíte potřebné přístupy a kontroly dle potřeby. Vyzkoušejte nás! Připravíme nabídku každému na míru - i Vám.

 
Kdo jsme?  |  Nabídka služeb a produktů  |  Reference  |  Kontakty  |  Partneři  |  Mapa webu
(c) 2019 Copyright Arival s.r.o., Všechna práva vyhrazena.