Kdo jsme?

Navrhujeme a realizujeme zabezpečovací, kamerové, požární i poplachové systémy pro jednotlivce i firmy různých velikostí. Díky tomuto faktu odebíráme od různých výrobců, vhodná řešení pro naše zákazníky, díky čemuž máme rozsáhlé zkušenosti z celé šíře současné nabídky výrobků a zařízení.

Návrhy a realizace řešení provádíme již více jak 10 let, především z komerčního sektoru, zejména z oblasti bankovních domů, pojišťoven, výrobních hal a pošt s velmi vysokým důrazem na bezpečnost a vysokou spolehlivost řešení. Tyto zkušenosti využíváme jak pro naše ostatní komerční zákazníky, tak i při instalacích v domácnostech.

Naše řešení jsou vždy "šité na míru" dle potřeb každého zákazníka a platíte tak jen za to, co opravdu potřebujete! Vysoká profesionalita provedení, jednání a individuální přístup je u nás samozřejmostí. Vyzkoušejte nás, kontaktujte nás s poptávkou ještě dnes!

7 důvodů, proč se rozhodnout pro nás:

  • Servis do 24 hodin
  • Nonstop telefonická podpora pro naše zákazníky
  • Nabízíme pouze kvalitní certifikované produkty
  • Veškeré služby a instalace provádí pouze kvalifikovaní pracovníci
  • Záruční i pozáruční servis a revize
  • Více jak 10 let praktických zkušeností z komerčního prostoru i domácích instalací
  • Pro každého umíme najít řešení!
POPLACHOVÉ SYSTÉMY

POPLACHOVÉ SYSTÉMY

Elektrická zabezpečovací signalizace nabízí ochranu osob i majetku včasnou signalizací neoprávněného vniknutí cizích osob. Dalším podstatným prvkem je kontrola prostředí při požáru, úniku plynu či zaplavení nebo přivolání pomoci v tísni. Narušení je signalizováno vizuálním a akustickým signálem v místě objektu a následně jsou informace zaslány na hlídací agenturu či mobilní telefony definované uživatelem. Doplňkovou funkcí je možnost vzdáleného ovládání světel, topení či klimatizace přes mobilní telefon.

Používejte svůj dům chytře a zároveň mějte Váš majetek pod kontrolou, kdykoliv jste pryč.

PROTIPOŽÁRNÍ SYSTÉMY

PROTIPOŽÁRNÍ SYSTÉMY

Elektrická požární signalizace slouží k přesné lokalizaci místa vzniku požáru a následně upozorní oblsuhu na nutný zásah. Následně ovládá ostatní požárně bezpečnostní zařízení zajišťující rychlou a bezpečnou evakuaci. Současně předá zprávu o požáru na hasičský záchraný sbor a zajistí tak včasný protipožární zásah o kterém informuje uživatele objektu prostřednictvím GSM sítě.

S naším řešením, v případě požáru minimalizujete škody na majetku a zdraví. V dlouhodobém horizontu pravidelnými servisními zásahy z naší strany, můžete mít klidný spánek i do budoucna.

KAMEROVÉ SYSTÉMY

KAMEROVÉ SYSTÉMY

Kamerové systémy jsou dnes již běžnou součástí našich životů. Chrání naše domy, auta, zdraví a jiné zájmy před vandaly, podvodníky a zloději. Poptávka po těchto systémech přinesla i pozitivní vývoj cen ve prospěch koncového zákazníka. Pokrok technologie velmi zjednodušil ovládání a údržbu systému a zpřístupnil vzdálenou kontrolu kamer přes PC, tablet či mobilní telefon.

V kombinaci s poplachovým a protipožárním systémem zajišťuje komplexní bezpečnostní řešení a minimalizuje náklady na falešné výjezdy.

KONTROLA VSTUPU

KONTROLA VSTUPU

Pomocí jediného identifikačního media jako jsou číselné kódy, klíčenky, karty nebo otisk Vašeho prstu můžete projít celou budovou. Odpadají Vám tak starosti spojené se svazky klíčů a jejich ztrátou a díky el. zámkům budou Vaše dveře vždy zamčeny. Systém EKV nabízí individuální úrovně přístupů, nahlížení do historie průchodů s možností využití kontroly docházky.

Klíče jsou dnes již přežitkem! Používánim chytrých elektronických systémů jednoduše nastavíte potřebné přístupy a kontroly dle potřeby. Vyzkoušejte nás! Připravíme nabídku každému na míru - i Vám.

 
Kdo jsme?  |  Nabídka služeb a produktů  |  Reference  |  Kontakty  |  Partneři  |  Mapa webu
(c) 2019 Copyright Arival s.r.o., Všechna práva vyhrazena.